Saturday, Feb 25th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Bezpłatne kursy internetowe

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Nauka języka ukraińskiego, białoruskiego, słowackiego i niemieckiego, a może czeski lub węgierski? Na naszym portalu możesz zapisać się na wiele ciekawych bezpłatnych kursów internetowych oraz newsletterów. Spróbuj, jeśli nawet Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.

Jak to działa? To proste: wpisujesz swój adres e-mail w odpowiednim formularzu, a następnie sprawdzasz pocztę - na podany adres przyjdzie mail z prośbą o potwierdzenie zapisu (należy kliknąć na link aktywacyjny w treści maila). UWAGA: może się tak zdarzyć, że mail nie przyjdzie od razu - często tak się dzieje w przypadku poczty na interii, onecie lub o2.pl. Dla pewności sprawdź wtedy skrzynkę ze spamem, bo mail mógł tam właśnie trafić.

Po potwierdzeniu zapisu przyjdzie pierwsza lekcja, a następnie w kilkudniowych odstępach kolejne. Zapisanie się na kurs jest równoznaczne z Twoją zgodą na dopisanie podanego adresu mailowego do listy odbiorców newslettera naszego portalu. Zarówno z kursu, jak i z newslettera można się w każdej chwili wypisać, klikając w link rezygnacji, umieszczony na końcu każdego maila.

 

NASZE KURSY JĘZYKOWE:

Język ukraiński

Język słowacki

Język niemiecki

Język białoruski

Kurs rosyjskiego slangu i wulgaryzmów

Język czeski

Język węgierski

Kursy językowe są przeznaczone dla osób początkujących, chociaż mogą z nich korzystać również osoby bardziej zaawansowane. Kursy są nastawione głównie na rozumienie języka, kosztem poprawności gramatycznej. Jest to świetna sprawa dla osób, które wybierają się na wycieczkę na Ukrainę, Słowację czy do Austrii, mają w tych krajach znajomych lub po prostu chcą poznać coś nowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych kursów językowych nie musisz obawiać się, czy się nie zniechęcisz - nasze kursy internetowe nie wymagają długiego ślęczenia nad przesłanymi materiałami i coś z tej nauki wyniesiesz nawet, jeśli tylko pobieżnie przeczytasz przesłane lekcje. Dlatego warto zapisać się choćby z ciekawości. Kursy języka niemieckiego (austriacki wariant), ukraińskiego i słowackiego są połączone z poznawaniem realiów Austrii, Ukrainy i Słowacji - na końcu każdej lekcji jest kilka zdań na temat danego kraju i link do ciekawego artykułu o Austrii, Ukrainie lub Słowacji.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto