Thursday, Mar 23rd

Last update:07:35:19 AM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Pakiet Wschodni

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Interesujesz się Europą Wschodnią, chcesz nauczyć się podstaw języka ukraińskiego, białoruskiego i rosyjskiego slangu, a przy tym poczytać o ciekawych miejscach na Ukrainie? Pakiet wschodni będzie w sam raz dla Ciebie.

 

Pakiet wschodni zawiera cztery ebooki o tematyce ukraińskiej, białoruskiej i rosyjskiej autorstwa założyciela naszego portalu, Jakuba Łoginowa. Ebooki te można kupić również każdy z osobna, ich cena jednostkowa to niecałe 5 zł. Kupując wszystkie cztery pozycje w pakiecie, można dodatkowo zaoszczędzić - łączna cena "Pakietu Wschodniego" to tylko 15,89 zł.

Pakiet Wschodni zawiera następujące pozycje:

Bezpośredni link do Pakietu Wschodniego to: http://wydaje.pl/p/pakiet-wschodni

Kupując Pakiet Wschodni lub któryś z ebooków z tej listy, wspierasz finansowo nasz portal. Dzięki temu możemy skutecznie prowadzić różne kampanie społeczne, np. Piesze przejścia graniczne, Tanie rozmowy i proste przelewy z Ukrainą i Białorusią czy Polska-Słowacja. Wesprzeć nas można również poprzez udostępnienie linka do tego wpisu na portalach społecznościowych (np. na Facebooku) lub na administrowanych przez Państwa stronach internetowych. Z góry dziękujemy za wsparcie, a osobom które kupiły któryś z naszych ebooków życzymy miłej lektury!

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto