Sunday, Feb 26th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Zerower

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Społecznościowa Flota Rowerowa ZEROWER jest pomysłem na niekomercyjną alternatywę dla tradycyjnych, płatnych wypożyczalni rowerów. Nasza inicjatywa zrzesza osoby, które na zasadzie wzajemności gotowe są nieodpłatnie udostępniać posiadane przez siebie rowery innym członkom społeczności.

 Do projektu dołączają też firmy i instytucje, które uznały uczestnictwo w naszej inicjatywie za ciekawy sposób reklamy i promocji własnej działalności. Razem tworzymy i wzbogacamy wspólną bazę ofert, którą jest nasza strona internetowa zerower.pl

Możemy już korzystać z rowerów w kilkunastu miejscowościach, w tym na pograniczu polsko-białoruskim, mamy też pierwsze zagraniczne placówki – m.in. w Grodnie i w Wilnie. Chcielibyśmy też, aby nasi Klubowicze pojawili się też na pograniczu polsko-ukraińskim.

Dlatego z satysfakcją przyłączamy się do idei Port Europa, mającej na celu aktywizację turystyki rowerowej w graniczącym z Polską Rejonie Mościckim i całym Obwodzie Lwowskim Ukrainy, a z drugiej strony – we wschodniej części województwa podkarpackiego. Chętnie udostępnimy naszą stronę dla Waszych rowerowych ofert oraz będziemy promować na niej Wasze turystyczne atrakcje wśród naszych Klubowiczów i sympatyków naszej inicjatywy.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku: www.facebook.com/moj.zerower

Cezary Goliński

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto