/Bezpłatny internetowy kurs języka czeskiego

Bezpłatny internetowy kurs języka czeskiego

Po kursach słowackiego i ukraińskiego przyszedł czas na język czeski – kolejny, którego można się nauczyć bezpłatnie na naszym portalu. Serdecznie zapraszamy!

Dla kogo?

Kurs jest dla każdego, kto interesuje się Czechami i chciałby poznać lub udoskonalić podstawy języka oraz poczytać o czeskiej kulturze i realiach tego kraju. Wybierasz się na majówkę do Pragi, a może przy okazji pobytu w Cieszynie chcesz wyskoczyć na czeską stronę? Zainteresowała Cię oferta nowych połączeń autobusowych Leo Express z Katowic do Ostrawy i chcesz wybrać się na jednodniową wycieczkę do tego ciekawego miasta? A może po prostu lubisz czeską literaturę, kino, chodzisz na koncerty Nohavicy, chcesz poznać ten kraj lepiej?

Po prostu się zapisz. Poznasz podstawy słownictwa i gramatyki, dowiesz się, czym różni się język czeski od słowackiego.

Kurs ma formę kilkunastu lekcji, wysyłanych automatycznie drogą mailową w określonych odstępach czasu. Na końcu każdego maila jest link do jakiegoś ciekawego artykułu o Czechach lub sąsiedniej Słowacji. Subskrybenci kursu zostaną też dopisani do newslettera naszego portalu „Port Europa”. Zarówno z kursu, jak i z newslettera można się w każdym momencie wypisać, klikając w link rezygnacji, umieszczony na końcu każdego maila.

Po zapisaniu się poprzez poniższy formularz na podany adres mailowy przyjdzie wiadomość systemowa z prośbą o potwierdzenie subskrypcji. Należy kliknąć w link aktywacji, umieszczony w mailu systemowym. Jeżeli mail nie przyjdzie w ciągu kilku minut, możliwe, że trafił do skrzynki ze spamem albo został zablokowany przez filtry poczty elektronicznej.

Będziemy wdzięczni za polecenie naszego kursu znajomym, np. udostępnienie linku do zapisu na FB lub Twitterze:  www.porteuropa.eu/czeski

Email
Twoja miejscowość
Skąd wiesz o kursie?
Dlaczego chcesz się uczyć języka? (opcjonalnie)

Zgadzam się z polityką prywatności