Sunday, Feb 26th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Kraków

Stanowisko inicjatywy „Kraków i Śląsk dla rolkarzy” w sprawie proponowanych przez ZIKIT zmian komunikacyjnych w centrum Krakowa

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Inicjatywa „Kraków i Śląsk dla rolkarzy” w pełni popiera koncepcję zmian organizacji transportu w centrum Krakowa, zaproponowaną przez wicedyrektora Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu Łukasza Franka.

Kret w Urzędzie Marszałkowskim. Jak nielojalni urzędnicy wprowadzają w błąd marszałków Małopolski, działając na szkodę posłów PO i Nowoczesnej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Od ponad roku małopolscy posłowie PO i Nowoczesnej z dużą determinacją walczą o lokalne transgraniczne połączenia autobusowe z Małopolski na Słowację. I są bliscy sukcesu. Aby im się udało, potrzebne jest jednak wsparcie ze strony marszałka Małopolski, uwaga – także z Platformy. I tu właśnie zaczynają się schody: marszałek jest przez podległych mu urzędników wprowadzany w błąd i to w taki sposób, że można podejrzewać celowe działanie na jego szkodę.

Od 8 lat jest vacat na stanowisku Dyrektora małopolskich Parków Krajobrazowych. Urząd Marszałkowski: nie zamierzamy tego zmieniać

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Stanowisko Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego od 2009 roku jest nieobsadzone. Kiedy możemy się spodziewać konkursu na to stanowisko? Raczej nieprędko.

Piotr Ciochoń, Natalia Nazim i Anna Cioch nominowani w plebiscycie „Osobowość Roku 2016”

Email Drukuj PDF

Fot. Gazeta Krakowska

Gazeta Krakowska ogłosiła listę kandydatów w prestiżowym plebiscycie „Osobowość roku”. Wśród nominowanych znalazł się m. in. Piotr Ciochoń ze strony „Ratujmy Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy” i inni aktywiści walczący o sprawy krakowskiej zieleni.

Uchwała antysmogowa przyjęta. Teraz czas na transport – bez tego walka ze smogiem będzie niepełna

Email Drukuj PDF

Sejmik Województwa Małopolskiego przyjął uchwałę antysmogową, dotyczącą głównie kwestii ogrzewania mieszkań. Działania antysmogowe Małopolski będą jednak niepełne, jeśli w ślad za tym nie pójdzie ograniczenie zanieczyszczeń transportowych, poprzez stworzenie brakującego systemu autobusowej komunikacji publicznej na polsko-słowackim pograniczu.

Strona 1 z 11

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto