Monday, Jan 16th

Last update:06:39:05 AM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Artykuły o Krakowie praca publicystyka

Przyspieszone wybory do Sejmiku to dobry pomysł. Rozdzielmy w czasie wybory regionalne i komunalne – jak w Czechach i Słowacji (OPINIA)

Email Drukuj PDF

Fot. Polityka

 

Czasem złe zamiary mogą dać pozytywny efekt. Tak jest z pomysłem PiSu, by przyspieszyć wybory do Sejmików.

Trasa Pychowicka powstanie w 2034 roku, Zwierzyniecka – około roku 2040

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Podejmując decyzję o budowie koszmarnie drogiej Trasy Łagiewnickiej, miasto argumentowało ją tym, że ten odcinek III obwodnicy jest najlepiej przygotowany i dlatego warto go zrealizować w pierwszej kolejności. Wiceprezydent Tadeusz Trzmiel zapomniał jednak dodać, że na domknięcie III obwodnicy (w rzeczywistości – trasy średnicowej) przyjdzie nam czekać aż 24 lata.

Pojedziemy bezpośrednim pociągiem z Prądnika Czerwonego do Gdańska?

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
Fot. Kazimierz Barczyk - obietnice wyborcze małopolskiej PO

Wracasz pociągiem Pendolino z Warszawy do Krakowa, ale zamiast na Głównym, wysiadasz na nowej stacji dalekobieżnej Kraków – Prądnik na północy miasta. Przechodzisz na peron pociągów lokalnych, czekasz dziesięć minut – i jedziesz pociągiem kolei aglomeracyjnej na stację Kraków Witkowice, Kraków Olsza czy Kraków Wzgórza Krzesławickie. Czy tak za kilka lat będzie wyglądać komunikacja na północy Krakowa?

Kolejny powód, dlaczego upadła Alma

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Kilka lat temu w ramach dziennikarskiego researchu wysłałem największym polskim sieciom handlowym zapytanie, dlaczego ukraińskie produkty tak wolno wchodzą na polski rynek – i dlaczego ich nie ma (lub jest ich tak mało) w danej sieci. Odpowiedź dostałem od wszystkich sieci super- i hipermarketów, z wyjątkiem Almy.

Powiększanie Krakowa zacznijmy od Koła Tynieckiego. Drobna korekta potrzebna od zaraz

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Radny Prądnika Łukasz Wantuch rozpoczął niedawno bardzo wartościową dyskusję na temat powiększania Krakowa. To dobra okazja, by zaproponować na początek przeprowadzenie dawno potrzebnej korekty granic miasta w rejonie stopnia wodnego Kościuszko, tak by granice miasta dostosować do zmienionego przed 25 laty biegu Wisły.

Strona 1 z 7

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto