/Promocja LEO Express – drugi bilet gratis [art. spons.]

Promocja LEO Express – drugi bilet gratis [art. spons.]

Firma przewozowa LEO Express rozpoczęła sprzedaż biletów na najbliższe miesiące. Z tej okazji kupując bilet w okresie 12 – 18 październik – drugi, na ten sam przejazd otrzymasz gratis. Bogata oferta pozwala podróżować po Polsce i Europie. Sprzedaż biletów promocyjnych odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Łączymy największe miasta Kraków, Katowice, Łódź, Warszawę i wiele innych, również zagranicznych.


Słowackie Tatry, stolica Węgier, urzekający Lwów, a może polskie morze? Miłośnicy podróży, dzięki firmie LEO Express, mogą planować swoje wyjazdy szybko i komfortowo! Autokary wyposażone są w dostęp do szybkiego WiFi, gniazdka umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych, obsługę Stewardów, przekąski i toalety. Dodatkowo, pomiędzy siedzeniami, jest więcej miejsca na nogi niż u znanych do tej pory przewoźników.

A może nad morze?

Jesień to najlepszy czas, aby wybrać się nad polskie morze. Wybrzeże Bałtyku jest idealnym miejscem do spacerów, podczas których można pełną piersią korzystać  z dobroczynnego jodu. Jego stężenie wzrasta podczas wietrznych i sztormowych dni, czyli właśnie jesienią i zimą! Nadmorskie okolice oferują również bogaty wybór domów uzdrowiskowych, w których odpoczniesz i zregenerujesz się pod okiem profesjonalistów. Do Ustki, Słupska, Lęborka i Trójmiasta dojechać można m. in. z Zakopanego, Warszawy, Łodzi, Katowic czy Krakowa.

Poczuj klimat Budapesztu!

Mając do dyspozycji najwyższy standard podróży, warto wybrać się na dłuższy wyjazd, np. do Budapesztu. Stolica Węgier urzeka niezwykłą architekturą, podkreślaną szczególnie nocą poprzez odpowiednie oświetlenie. Ważnym elementem węgierskiej turystyki jest również kuchnia – głównym jej składnikiem jest czerwona papryka, mięso i świeży chleb. Festiwal smaków i zapachów, podkreślony nutami winnymi, pozostawi wspomnienia na długo. Budapeszt, połączony jest linią autokarową LEO Express z Warszawą i przebiega między innymi przez Nowy Sącz, Kraków, Kielce i Radom.

Zaplanuj sezon zimowy z LEO Express!

Jeśli jesteś fanem zimowego szaleństwa, zapakuj narty lub deskę snowboardową i odwiedź piękne Słowackie stoki narciarskie. Po Popradzie i okolicy, w sezonie zimowym poruszać można się skibusami i w pełni korzystać z uroków Wysokich Tatr. Wieczorami warto odwiedzić AquaCity i oddać się relaksującym kąpielom w wodach termalnych. Autokarami LEO Express do Popradu, Preszowa i Koszyc można dojechać z Warszawy, Radomia, Skarżyska-Kamiennej, Kielc, Katowic, Krakowa czy Nowego Sącza. Każdy pasażer może zabrać ze sobą 3 bagaże o łącznej wadze 30 kg – co pozwala na pomieszczenie wszystkich potrzebnych na wyjazd rzeczy.

Decydując się na podróż liniami LEO Express, możesz skorzystać z promocji 1+1 gratis!

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i do zakupionego biletu, drugi na ten sam przejazd otrzymaj gratis! Promocja dotyczy wybranych linii autokarowych:
• Warszawa – Kraków – Koszyce – Budapeszt
• Kraków – Gdańsk – Gdynia – Ustka
• Warszawa – Ostrawa – Brno – Wiedeń.

Promocja trwa w dniach 12.10.2017 – 18.10.2017 na wybrane połączenia w okresie 19.10.2017 – 08.12.2017. Aby skorzystać z promocji, wybierz dwa bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej, a zniżka naliczy się automatycznie. Bilety zakupione w promocji nie podlegają zwrotowi. Promocja dotyczy biletów zakupionych na stronie www.leoexpress.pl.

Więcej informacji o promocji znajdziesz pod linkiem:
www.le.cz/cms/promocja_1_plus_1-51934.htm