Friday, Feb 24th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Kurs litewski jeszcze nie teraz

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Jakiś czas temu zapowiadaliśmy uruchomienie bezpłatnego internetowego kursu języka litewskiego. Zgodnie z zapowiedziami, kurs utworzymy, jak uzbiera się minimalna liczba chętnych - co najmniej 1000 osób. Niestety, zainteresowanie kursem jak na razie jest bardzo słabe, dlatego na kurs trzeba będzie trochę poczekać.

 

 

Z pewnością większa ilość chętnych nazbiera się wtedy, gdy rozbudujemy rozdział "Litwa", który obecnie zawiera bardzo małą ilość artykułów. Wówczas osoby zainteresowane Litwą będą częściej trafiały na nasz portal, a to przełoży się na zapisy na kurs litewski. To wszystko mamy w planach, ale prosimy o cierpliwość - portal ma ograniczone "moce przerobowe" i w odróżnieniu od naszej konkurencji, możemy liczyć tylko na siebie i naszych Czytelników, podczas gdy inne strony o podobnej (wschodnioeuropejskiej) tematyce otrzymują setki tysięcy złotych dotacji od podatników. My natomiast utrzymujemy się z reklam i sprzedaży ebooków i wszystko (w tym praca naszego zespołu) musi się jakoś kalkulować finansowo (stworzenie takiego kursu, który dla Was jest bezpłatny, dla nas oznacza pewne koszty i dużo pracy).

Jestem jednak przekonany, że mimo opóźnień kurs prędzej czy później ruszy, a nasz portal zapełni się serią ciekawych i wartościowych artykułów o Litwie i stosunkach polsko-litewskich. Liczymy na wasze zrozumienie i prosimy o cierpliwość.

Póki co możemy polecić zakup tych materiałów do samodzielnej nauki:

Litewski w 1 miesiąc + CD

Minirozmówki litewskie

Komentarze  

 
0 #1 janek 2013-11-20 19:25
czekam!
Cytować
 
 
0 #2 Kasia 2013-11-29 12:16
I ja czekam. Z niecierpliwości ą!
Cytować
 
 
0 #3 Miko 2015-03-24 11:30
:D Ich warte auch ungeduldig !
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto