/Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Zapisanie się na któryś z bezpłatnych kursów internetowych prowadzonych przez portal „Port Europa” jest równoznaczne ze zgodą na dopisanie adresu mailowego do newslettera portalu „Port Europa” i jego partnerów. Kursy i newsletter są prowadzone w oparciu o dwa różne systemy do rozsyłki mailingów: Implebot (kursy) i Inis.pl (newsletter, w tym maile reklamowe). Kliknięcie w stopkę rezygnacji w jednym systemie nie powoduje wypisania z drugiego: można się np. wypisać z newslettera nie wypisując się z samego kursu.
2. Korzystanie z kursów i newslettera jest bezpłatne.
3. Na kurs i newsletter mogą się zapisać wyłącznie osoby, których adres mailowy nie pozwala na jednoznaczną identyfikację danych osobowych użytkownika. Prosimy o nie używanie przy zapisie adresów mailowych w formacie imie.nazwisko@ ze względu na to, że portal nie gromadzi danych osobowych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania takich adresów z systemu.
4. Portal „Port Europa” nie zbiera danych osobowych użytkowników. Jedynym obowiązkowym parametrem jest adres mailowy. Użytkownik może, ale nie musi, podać również dla celów informacyjnych nazwę swojej miejscowości oraz wskazać, skąd dowiedział się o naszym kursie. Nie interesuje nas Twoja tożsamość, płeć, nazwisko, ani inne informacje marketingowe. Szanujemy Twoją prywatność i dlatego dla nas pozostajesz anonimowy/a.
5. Zarejestrowani użytkownicy będą otrzymywać newsletter portalu „Port Europa” lub jego partnerów, a także treści reklamowe, w tym kody rabatowe naszych partnerów i gratisy . Portal „Port Europa” dołoży starań, by treści o charakterze reklamowym były wyłącznie nieuciążliwym dodatkiem do zasadniczych funkcji informacyjnych.
6. Zarejestrowany użytkownik ma prawo w każdej chwili usunąć swój mail z bazy adresowej. W każdym mailu, wysłanym do zarejestrowanego użytkownika, znajdzie się stopka rezygnacji z aktywnym linkiem, którego kliknięcie będzie oznaczać automatyczne usunięcie adresu z bazy. Użytkownik może również poprosić o usunięcie adresu mailowo, pisząc na adres kuba.loginow@gmail.com.
7. Użytkownik, który pomyłkowo kliknął na link rezygnacji lub z innych względów chce ponownie wpisać się na listę mailingową, może w każdej chwili dopisać się ponownie do listy, wypełniając formularz, umieszczony na stronie www.porteuropa.eu
8. Twój mail nie zostanie przekazany ani udostępniony do wglądu stronom trzecim. Jeżeli otrzymujesz informację o charakterze komercyjnym, zawsze jest ona wysyłana przez portal „Port Europa”, a reklamodawca nie ma wglądu do bazy adresowej i nie zna adresów mailowych naszych zarejestrowanych użytkowników.
9. Powyższe zasady odnoszą się do wszystkich trzech wersji językowych portalu (polska, ukraińska, słowacka). Portal jest skierowany przede wszystkim do społeczności Ukraińców i Białorusinów uczących się języka polskiego i zainteresowanych Polską. Portal „Port Europa” jest hostingowany na Białorusi, z tego względu w odniesieniu do naszego portalu nie obowiązują przepisy Unii Europejskiej dotyczące np. plików cookies.