Monday, Apr 21st

Last update:01:15:50 PM GMT

You are here:

Sporty wodne, turystyka i rekreacja wodna: pływanie, żeglarstwo, windsurfing

Artykuł o krakowskiej żegludze w najnowszym „Jachtingu Motorowym”

Email Drukuj PDF

Ukazał się najnowszy numer „Jachtingu Motorowego”, a w nim między innymi mój tekst o podejściu władz Krakowa do Wisły. Czy Kraków będzie odwrócony twarzą do rzeki? Jak zmieniło się podejście władz miasta wobec rzeki i dlaczego wysyłane są sprzeczne sygnały w sprawie Kanału Krakowskiego – o tym wszystkim w najnowszym „Motorowym”.

Zależy ci na żegludze śródlądowej? Kupuj Jachting Motorowy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Żegluga śródlądowa ma w Polsce swoich gorących zwolenników, ale niestety w skali kraju nasze żeglugowe środowisko nie ma zbyt wielkiej siły przebicia. Tym bardziej więc powinniśmy wspierać (choćby poprzez prenumeratę) te czasopisma, które na swoich łamach poruszają tematykę żeglugową i promują tę gałąź transportu, nawet jeśli robią to niejako przy okazji.

Stolica jachtingu w mieście bez wody

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel... a po południu wypoczynek na plaży i nauka pływania na desce u doświadczonego instruktora windsurfingu. W najbliższych latach jednym z najważniejszych ośrodków polskiego żeglarstwa może stać się Kraków, gdzie nad zalewem Bagry funkcjonuje jeden z najnowocześniejszych ośrodków żeglarskich w Polsce.

Zamiast budować Orliki, wprowadźmy do szkół wychowanie żeglarskie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

„Polska to dziki kraj” – powiedział swego czasu były minister sportu. Obserwując dziki pęd Polaków do rozwijania ogromnym kosztem infrastruktury sportu, w którym nie mamy żadnych sukcesów, ale za to poważne problemy z chuliganami, nie trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

W 2015 roku będziemy mogli się kąpać we wszystkich rzekach

Email Drukuj PDF

Już za sześć lat woda w Wiśle powinna być na tyle czysta, byśmy mogli się w niej z przyjemnością kąpać. Nawet w centrum Krakowa. Wszystko za sprawą przepisów Unii Europejskiej, która narzuciła ambitny grafik budowy oczyszczalni ścieków i kanalizacji w polskich gminach.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywać nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto