Sunday, Feb 26th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

O portalu

Port Europa – pełny opis portalu (2016 rok)

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Witaj na polskiej wersji językowej polsko-słowacko-ukraińskiego portalu o Europie Środkowej – Port Europa. Poniżej – kilka podstawowych informacji o naszym serwisie wraz z odnośnikami (kampanie społeczne, autorzy, reklama itp.).

Portal ma trzy wersje językowe: polską, słowacką i ukraińską (ta ostatnia ma najwięcej odwiedzin). Każda z nich jest autonomiczna, tj. ma osobną strukturę, przystosowaną do specyfiki lokalnego odbiorcy. Łączy je jedno – chęć przybliżania Czytelnikom pozostałych krajów Europy Środkowej, przełamywania barier między narodami naszej części Europy, a także – popularyzowania i nauki języków środkowoeuropejskich (polski dla Ukraińców i Słowaków, ukraiński, słowacki, białoruski, czeski, węgierski, niemiecki).

Port Europa – sześć lat minęło. Co dalej? Dowiedz się, jak wesprzeć nasz portal

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

14 lipca minie dokładnie 6 lat od momentu założenia portalu "Port Europa". Kawał czasu. Dużo się przez ten czas udało osiągnąć i dużo się wydarzyło.

Lubisz nasz portal? Nie blokuj reklam!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 

Używanie programów blokujących reklamy na stronie jest jak jazda na gapę – korzystamy z efektów czyjejś pracy, a nie chcemy za to płacić (w przypadku stron internetowych „zapłatą” jest właśnie wyświetlenie reklamy). To także nieświadomy przejaw braku szacunku wobec naszej pracy dziennikarskiej, który w ostatecznym rozrachunku odbija się negatywnie na jakości treści – a więc uderza w samego Czytelnika.

 

Prorosyjski Facebook zweryfikuje ci konto

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 12
SłabyŚwietny 

'

7 marca 2015 Facebook zablokował profil redaktora portalu "Port Europa" i proukraińskiego aktywisty w Polsce Jakuba Łoginowa, widniejący pod nazwą Якуб Логінов. Przy próbie zalogowania pojawia się informacja, że Facebook dokłada wszelkich starań, by imię i nazwisko podane w nazwie profilu było prawdziwym imieniem i nazwiskiem. W związku z tym, aby zalogować się na swoje konto, należy przejść weryfikację autentyczności, która wygląda co najmniej dziwnie.

 

Port Europa w portalach społecznosciowych

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 88
SłabyŚwietny 

O naszym profilu na Facebooku wielu z was nie trzeba przypominać - obecnie mamy tam prawie 6000 polubień. Na Facebooku jednak świat się nie kończy, dlatego serdecznie zapraszamy do śledzenia nas również poprzez pozostałe portale społecznościowe.

Strona 1 z 2

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto