Thursday, Mar 23rd

Last update:07:35:19 AM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Polityka prywatności

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 18
SłabyŚwietny 

3.    Portal „Port Europa” nie zbiera danych osobowych użytkowników. Jedynym obowiązkowym parametrem jest adres mailowy. Użytkownik może, ale nie musi, podać również dla celów informacyjnych nazwę swojej miejscowości oraz nazwę użytkownika (np. nazwa firmy, imię, nick). Nie interesuje nas Twoja tożsamość, płeć, nazwisko, ani inne informacje marketingowe. Szanujemy Twoją prywatność i dlatego dla nas pozostajesz anonimowy/a. To Ty decydujesz, czy chcesz nawiązać indywidualny kontakt z redakcją portalu, sam newsletter jest natomiast narzędziem z założenia automatycznym i wysyłanym do wielu użytkowników jednocześnie. Dlatego celowo nie stosujemy powszechnych u konkurencji sztuczek marketingowych w postaci zwracania się do użytkownika po imieniu czy rozbudowanej personalizacji. Jeśli chcesz się wypisać – nie pytamy dlaczego, nie namawiamy do pozostania, jest to Twój suwerenny wybór, przed którym nie musisz się tłumaczyć.

4.    Zarejestrowani użytkownicy będą otrzymywać newsletter portalu „Port Europa” lub jego partnerów (np. Hotelu Plus – w przypadku biur podróży), a także treści reklamowe, w tym kody rabatowe naszych partnerów i gratisy . Portal „Port Europa” dołoży starań, by treści o charakterze reklamowym były wyłącznie nieuciążliwym dodatkiem do zasadniczych funkcji informacyjnych.

5.    Zarejestrowany użytkownik ma prawo w każdej chwili usunąć swój mail z bazy adresowej. W każdym mailu, wysłanym do zarejestrowanego użytkownika, znajdzie się stopka rezygnacji z aktywnym linkiem, którego kliknięcie będzie oznaczać automatyczne usunięcie adresu z bazy. Użytkownik może również poprosić o usunięcie adresu mailowo, pisząc na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

6.    Użytkownik, który pomyłkowo kliknął na link rezygnacji lub z innych względów chce ponownie wpisać się na listę mailingową, może w każdej chwili dopisać się ponownie do listy, wypełniając formularz, umieszczony na stronie www.porteuropa.eu

7. Twój mail nie zostanie przekazany ani udostępniony do wglądu stronom trzecim. Jeżeli otrzymujesz informację o charakterze komercyjnym, zawsze jest ona wysyłana przez portal „Port Europa”, a właściciel/menedżer reklamującego się obiektu za naszym pośrednictwem obiektu nie ma wglądu do bazy adresowej i nie zna adresów mailowych naszych zarejestrowanych użytkowników.

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto

Komentarze  

 
+1 #1 Agnieszka 2013-01-03 18:05
:lol:
Cytować
 
 
+1 #2 alparad 2014-07-19 15:46
ok :lol:
Cytować
 
 
+1 #3 Nickolas 2014-10-25 08:04
привіт всім я українець вчу польську мову (але не дуже добре виходить) хто хоче спів працювати пишіть (в мому місті народився Ярослав Івашкевич) мій скайп geru4999
mail: geru4kafe@gmail .com ;-)
Cytować
 
 
0 #4 Viliam Hájovský 2016-04-02 10:42
Chcel by som čítať poľské knihy v origináli.Vh
Cytować
 
 
0 #5 jubus 2016-04-03 09:40
Proszę zajejestrować się na serwisie Chomikuj, polska odmiana, czeskiego serwisu Uloz.to (z którego korzystam co jakiś czas). Jest cała masa książek, zarówno legalnych i trochę mniej, do pobrania.
Można skorzystać z usług, polskiej sieci Bibliotek Cyfrowych.
Cytować
 
 
0 #6 slivenik 2016-05-02 18:46
v0daka za špecializovaný/motivačný ešte brakuje frekvenčný slovník
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto