Sunday, Feb 26th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Blog Na Wschód

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Przedstawiamy naszym Czytelnikom zaprzyjaźnionego z nami bloga o podobnej tematyce do tej, którą prezentuje "Port Europa". Mowa o blogu "Na Wschód", gdzie można znaleźć wiele ciekawych artykułów oraz relacji z wypraw po krajach bałkańskich, Czechach, Ukrainie i wielu innych miejscach.

 

Myślę, że tematyka oraz styl serwisów "Port Europa" oraz "Na Wschód" doskonale do siebie pasują i dobrze się uzupełniają, dlatego serdecznie zachęcam do czytania www.nawschod.eu i do dodania tej strony do ulubionych.

Jakub Łoginow

A oto, co o blogu "Na Wschód" pisze jego autor Mateusz Puszczyński:

„Na Wschód” powstał jako miejsce moich na poły osobistych wynurzeń dotyczących Europy Środkowo-Wschodniej. Wszystko zaczęło się od podróży, ale szybko uznałem, że samo odwiedzanie ciekawych miejsc jest poznawaniem zbyt powierzchownym. Zacząłem coraz bardziej zagłębiać się w historię i kulturę regionu. Efektem tego był ciągły rozwój bloga, a przede wszystkim własna satysfakcja. Szybko okazało się, że ludzi zainteresowanych tym samym, jest  więcej. „Na Wschód” zaczął przyciągać nowych fanów na Facebook’u i systematycznie zyskiwać na popularności. To skłoniło mnie do stworzenia unowocześnionej wersji bloga, którą w tej chwili oglądacie.

Mam wielką nadzieję, że ”Na Wschód” będzie miejscem inspirującym dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem Europy Środkowo-Wschodniej. Pisanie tego bloga daje olbrzymią motywację do odkrywania ciągle nowych rzeczy. Mam nadzieję, że z jego czytaniem będzie podobnie.

Mateusz Puszczyński

www.nawschod.eu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto