Sunday, Feb 26th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Reklama na portalu

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Reklamuj się na ambitnym portalu – dotrzyj ze swą ofertą do ponadprzeciętnych użytkowników!

Największym atutem naszego portalu są jego użytkownicy. Nie jesteśmy portalem masowym, ale za to docieramy do najambitniejszych użytkowników, którzy są w dużej mierze liderami opinii w swoich środowiskach. Reklamując się u nas, docierasz ze swoim przekazem do najlepszych!Na rynku nie ma zbyt wielu portali, poruszających tematykę Europy Środkowej i spraw żeglugowych. Poruszamy ambitne tematy, jesteśmy opiniotwórczy, a wśród naszych czytelników szczególnie duży odsetek stanowią osoby z wyższym wykształceniem, menadżerowie, naukowcy, politycy, dziennikarze i tzw. liderzy opinii.

Wysoka jakość marki. Mamy dużo lojalnych użytkowników, identyfikujących się z portalem. Dzięki sprawnej i profesjonalnej komunikacji z Czytelnikami (newslettery, bezpłatne kursy internetowe, Goldenline, Facebook, ankiety), nasz portal oraz reklamowane za jego pośrednictwem produkty cieszą się wysokim zaufaniem naszych Czytelników.

Ze względu na specyfikę portalu, największe efekty daje w naszym przypadku KAMPANIA BRANDINGOWA, czyli działania ukierunkowane na wzrost świadomości marki Twojej firmy. Mówiąc prościej, jesteśmy w stanie dotrzeć do kilku – kilkunastu tysięcy odbiorców z INFORMACJĄ o Twojej firmie lub przedsięwzięciu, natomiast nie zapewnimy Ci znaczącego wzrostu ruchu na Twojej stronie internetowej. Stawiamy na jakość przekazu reklamowego, a nie na puste kliknięcia. Nasi odbiorcy rzeczywiście zapoznają się z informacją reklamową, zapadnie im ona w pamięć i powiedzą o tym znajomym, co nie jest oczywiste w przypadku nachalnej reklamy nastawionej na to, by jak najwięcej osób kliknęło w link.

Zapraszam do współpracy!

Jakub Łoginow

Kontakt:

kuba.loginow@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto