Thursday, Mar 23rd

Last update:07:35:19 AM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Reklama na "Port Europa" dostępna dla każdego

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Proponujemy Państwu możliwość umieszczenia swojej reklamy na naszym portalu. Miejsce na banery reklamowe jest ograniczone, warunki atrakcyjne i dostępne dla każdego - warto korzystać!

 

To idealny moment na umieszczenie Państwa reklamy na naszym portalu. "Port Europa" jest obecnie w szczytowej formie, o czym świadczy najwyższa w swojej historii ilość odwiedzin, dobra rozpoznawalność marki i duża ilość cytowań. Argumentem na rzecz reklamy u nas są również sukcesy naszych akcji społecznych dotyczących wiz i granicy polsko-ukraińskiej - to, co nie udało się innym przez ostatnie lata, udaje się właśnie nam, co pokazuje, że jesteśmy opiniotwórczy, a nasz przekaz trafia tam gdzie trzeba. Wraz z nim może tam trafić również twój przekaz reklamowy.

Obecnie oprócz automatycznych systemów reklamowych (Google Adsense) współpracujemy z kilkoma firmami, które od dłuższego czasu skutecznie korzystają z możliwości reklamowania się za naszym pośrednictwem. Zaufali nam m. in. operator telekomunikacyjny Klucz Mobile, Park Wodny w Krakowie, ośrodek noclegowy i żeglarski Horn Kraków, księgarnia internetowa Selkar, czy też wiodący ukraiński tygodnik "Dzerkało Tyżnia".

Jak pokazuje przykład firm, z którymi współpracujemy i które są zadowolone ze współpracy z nami, potrafimy zaoferować różnorodne modele reklamy (banery reklamowe, mailingi, reklama tekstowa, mix) i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb reklamodawcy. Współpracę z nami może nawiązać zarówno duża korporacja, jak i mała rodzinna czy jednoosobowa firma - w tych przypadkach możemy zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny, a nawet współpracę barterową.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z właścicielem portalu: kuba.loginow@gmail.com

A naszych przyjaciół i stałych czytelników uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród znajomych (np. na Facebooku) - może ktoś z nich prowadzi firmę, której działalność jest tematycznie związana z Europą Środkową (np. noclegi na Ukrainie czy Słowacji, ale także w Polsce, przewozy autobusowe itp.) i byłby zainteresowany współpracą z nami?

Chętnie nawiążemy też współpracę barterową z przewoźnikami lotniczymi (reklama za bezpłatne przeloty), więc jeśli czytają nas menedżerowie ds. marketingu np. Eurolotu czy WizzAir, zachęcamy do kontaktu.

Komentarze  

 
-1 #1 Libor Zajíček 2013-10-09 20:45
Moge zapytac, jaka jest ilosc odwiedzin w dzien i ile reklama kosztuje?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto