Sunday, Jun 25th

Last update:03:19:04 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Аудіокнижки для вивчення польської мови

e-mail Друк PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Наші читачі багато разів просили, щоб ми створили аудіобук як додаток для нашого безкоштовного е-курсу польської мови.

Принаймні наразі такої аудіоверсії ми не створимо, однак можемо порадити, де купити цікаві і корисні аудіокнижки.

Найбільший вибір - в е-книгарні Nexto. Нижче - україномовна інструкція, як здійснювати замовлення в цій книгарні:

http://porteuropa.eu/ua/polszcza-porady/e-mahazyny/2281-instrukcija-jak-skladaty-zamowlennia-w-polskij-e-knyharni-nexto

Розділ з аудіокнижками в НЕКСТО

Аудіокнижки для вивчення іноземних мов

Polish Essential Words and Phrases

Polski Niezbędne zwroty i wyrażenia - Polish Essential Words and Phrases uczy 700 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs to unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy, kto poważnie traktuje naukę języka polskiego, powinien je znać, aby płynnie i swobodnie mówić.

Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka polskiego. Audio Kurs oferuje 147 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów i obejmuje 17 najważniejszych zagadnień, m.in. nawiązywanie kontaktów, wyrażanie uczuć, emocji i opinii, relacjonowanie zdarzeń, negocjowanie, a także rozmowy telefoniczne, spotkania, podróże, praca.

 

Pocket Polish. Konwersacje dla obcokrajowców

Kieszonkowy kurs języka polskiego Pocket Polish to nowoczesny sposób na opanowanie podstaw polszczyzny dla obcokrajowców. Może służyć zarówno osobom pragnącym rozpocząć systematyczną naukę języka, jak i turystom, studentom, wszystkim tym, którzy odwiedzają Polskę w interesach, z okazji imprez takich jak Euro 2012, lub potrzebują szybko nauczyć się porozumiewać z Polakami. 
Autor podręcznika, Stanisław Mędak, wykładowca Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykorzystał najnowsze zdobycze metodyki nauczania języka polskiego jako obcego, jak również swoje wieloletnie doświadczenia jako nauczyciel i twórca pomocy dydaktycznych.

KURS

30 konwersacji, współczesne i bogate słownictwo z tłumaczeniami
aktualna tematyka: praca, biznes, internet, bank, kino, teatr
ciekawostki, informacje praktyczne
ćwiczenia z kluczem
lekcje powtórkowe
dialogi w wykonaniu zawodowych polskich aktorów gwarantujących odpowiedni akcent i intonację
nagrania MP3 przyjazne samoukowi: do słuchania w domu, w samochodzie, w pracy, kiedy tylko chcesz

 

Polish Conversations. Polski - Konwersacje!

Polski Konwersacje przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się swobodnie rozmawiać po polsku.

Kurs, w którego skład wchodzi książka oraz dwie płyty audio z nagraniami, uczy ponad 500 wyrażeń niezbędnych w codziennej rozmowie. Nauka z kursem ułatwi samodzielne porozumiewanie się podczas podróży, w hotelu, w pracy, w restauracji oraz pozwoli na swobodną komunikację w języku polskim.

Książka (88 stron) zawiera 45 praktycznych dialogów, zapis nagrań, interesujące ćwiczenia z odpowiedziami oraz uczy prawidłowej pisowni.

Dołączone do książki wysokiej jakości nagrania (145 min) native speakerów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy polski akcent.

Polski Konwersacje polecany jest do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочеш знати більше про Польщу, Словаччину та Австрію?
Підпишись на наші новини
e-mail
Місто