Sunday, Feb 26th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Manifestacja w Krakowie przeciwko rosyjskiej agresji oraz rosyjskiej okupacji części Ukrainy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 

Na wschodzie Ukrainy trwa wyniszczająca wojna.Kramatorsk, Słowiańsk, Mariupol, Wołnowacha przestały być nazwami ukraińskich miast i wsi, a stały się nazwami zbiorowych mogił, miejscami, gdzie przelano krew niewinnych ludzi. Mimo licznych międzynarodowych spotkań na szczycie, deklaracji i protokołów, walki nie cichną, a liczba ofiar wciąż rośnie.

 

 

Konflikt ten, od samego zarania, jest inspirowany i wspierany militarnie przez Rosję, na wschodzie rosyjską bronią zabijają rosyjscy żołnierze.

Zbieramy się 1 lutego 2015 roku o godzinie 13.00 pod pomnikiem Adama Mickiewicza, a stamtąd udamy się w marszu pod Konsulat Generalny Federacji Rosyjskiej w Krakowie, by zaprotestować przeciwko rosyjskiej agresji i wyrazić solidarność z walczącymi ukraińskimi żołnierzami i ochotnikami, którzy bronią swojej Ojczyzny. Apelujemy do władz Rosji o zaprzestanie niszczących aktów, wycofanie swojego wojska i broni z terytorium Ukrainy. Apelujemy do władz państw europejskich, Stanów Zjednoczonych i organizacji międzynarodowych o podjęcie działań na rzecz zakończenia konfliktu, na rzecz pokoju. Apelujemy do społeczności międzynarodowej.Nie bądźcie obojętni wobec tej tragedii! Nie pozwólcie by ta wojna pochłonęła jeszcze więcej ludzkich istnień!

Strona wydarzenia na Facebooku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto