Tuesday, May 31st

Last update:02:39:09 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Granica polsko-ukraińska

Piesze przejście w Hrebennem już w 2017 roku

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Uruchomienie korytarza odpraw pieszych na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem to najważniejszy postulat kampanii społecznej „Piesze przejścia graniczne”, prowadzonej od 2013 roku przez portal „Port Europa”. Do pozytywnej finalizacji tej sprawy jest już blisko – w tym roku ma zostać opracowana dokumentacja przejścia, a inwestycja zostanie zrealizowana w 2017 roku.

Piesze przejście w Dołhobyczowie pozostaje. Samorządowcy i wojewoda: To był strzał w dziesiątkę

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Fot. Tvoemisto.tv

Pilotażowa odprawa pieszych i rowerzystów na tymczasowej infrastrukturze, stworzonej niskim kosztem na przejściu granicznym Dołhobyczów-Uhrynów, została właśnie przedłużona o kolejne pół roku. W ostatniej chwili zgodę na to wydała Państwowa Służba Graniczna Ukrainy po interwencji dziennikarzy „Ukraińskiej Prawdy”.

Wkrótce decyzja w sprawie pozostawienia na stałe pieszego przejścia w Dołhobyczowie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

W ciągu najbliższych trzech-czterech tygodni zapadnie decyzja, czy pozostawić na stałe korytarz odpraw pieszych na przejściu granicznym w Dołhobyczowie, który na razie funkcjonuje w testowym reżimie – do 31 grudnia.

 

Wysokie cło na używane samochody przyczyną gigantycznych kolejek i korupcji na polsko-ukraińskiej granicy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Rząd Arsenija Jaceniuka i prezydent Petro Poroszenko deklarują, że dążenie do integracji europejskiej jest dla nich absolutnym priorytetem. Utrzymywanie absurdalnie wysokiego cła na używane, zakupione w Polsce samochody przeczy tym deklaracjom.

 

Przejście graniczne w Połowcach: terminal dla pieszych powstał, ale nie działa

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

1 września uroczyście otwarto zmodernizowane przejście graniczne w Połowcach na granicy z Białorusią. W ramach inwestycji powstał również nowoczesny terminal odpraw pieszych. I dalszy ciąg – jak w filmach Barei: terminal nie działa i granicy nadal nie można przekroczyć pieszo, bo… swojej infrastruktury nie stworzyła strona białoruska.

 

Strona 1 z 10

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto