Sunday, Feb 26th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Język węgierski - naucz się z nami podstaw języka i kup ciekawą książkę o Węgrzech

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Język węgierski jest z pewnością najtrudniejszym do nauczenia się językiem europejskim. Tym niemniej, jeśli wybierasz się na wycieczkę na Węgry lub lubisz ten kraj i chcesz go lepiej poznać, warto nauczyć się przynajmniej podstaw. Poniższe produkty Ci w tym pomogą.

AUDIOBOOK, czyli kurs języka węgierskiego do słuchania

Audiobook jest dobrym rozwiązaniem z kilku względów. Po pierwsze, łatwość zakupy - nagranie ma postać niematerialną, więc od razu po zakupie dostaniesz maila z linkiem do pobrania plików mp3. Nie musisz więc czekać ani płacić za wysyłkę, produkt możesz kupić nawet w weekend w środku nocy i od razu będziesz go mieć u siebie. Poza tym, dzięki audiobookowi uczysz się niejako automatycznie: możesz w tym czasie pracować lub jechać samochodem czy autobusem i w międzyczasie słuchać nagrania.

Węgierski Kurs Podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę węgierskiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Węgier do pracy, na studia i w celach turystycznych.

Obejmuje 12 lekcji (144 minuty nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik (68 s.) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, pełen zapis nagrań nagrań, ćwiczenia i tłumaczenia.

W materiałach audio, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku węgierskim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek.

Kliknij w obrazek, aby przejść na stronę księgarni:

 

Poniższe pozycje kupisz w internetowej księgarni Selkar. Zamów od razu 3-4 pozycje (np. podręcznik + słownik + przewodnik po Węgrzech), aby zapłacić mniej za przesyłkę. Jeśli mieszkasz w Białymstoku lub okolicach, książki możesz odebrać osobiście.

ROZMÓWKI I SAMOUCZKI

SŁOWNIK POLSKO-WĘGIERSKI

KSIĄŻKA O WĘGRZECH DO CZYTANIA: Węgierski łącznik

PRZEWODNIKI PO WĘGRZECH

 

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto