Mapa tras rolkarskich Trójmiasta, Pomorza, Polski i Słowacji

Stworzyliśmy dla was bezpłatną mapę tras i miejscówek rolkarskich, która jest stale uaktualniana. Na mapę nanosimy drogi rowerowe, alejki i chodniki z nawierzchni przyjaznej rolkarzom, czyli z dobrej jakości asfaltu, betonu, kostki niefazowanej (tej bez rowków), żywicy i każdej innej, po której się da dobrze jeździć. Na razie na mapie są naniesione prawie wszystkie trasy z Trójmiasta, wiele miejsc na Pomorzu, a także w Krakowie, Małopolsce, na polsko-słowackim Podtatrzu i w okolicy Bratysławy. Korzystajcie i podajcie dalej!
Nasza mapa:

To nie wszystko! Poniżej podajemy garść przydatnych informacji dla rolkarzy – opisy tras, linki do grup rolkarskich itp.

Przede wszystkim jeśli jeszcze nie kupiłeś pierwszego w Polsce przewodnika dla rolkarzy, zrób to teraz! To idealna lektura nie tylko na początek sezonu, która pozwoli Ci zaplanować ciekawe wycieczki na rolki oraz rolkarskie wakacje. Co powiesz na to, by na weekend majowy, wakacje lub kilkudniowy urlop we wrześniu lub październiku pojechać turystycznie w Tatry, a tam na miejscu skorzystać z sieci kilkuset świetnych asfaltowych tras z widokiem na góry? Albo wpaść na weekend do Krakowa i połączyć zwiedzanie miasta oraz wieczorne atrakcje z jazdą na rolkach po mieście, w którym nie brakuje ciekawych i długich tras do jazdy? Ebooka można kupić w księgarni internetowej Ebookpoint pod linkiem:

Przewodnik dla rolkarzy – Kraków, Małopolska, Słowacja.

Polecamy też wydany w maju 2022 drugi przewodnik –

Rolki nad Bałtykiem. Przewodnik dla rolkarzy nie tylko na wakacje oraz tom trzeci:

Przewodnik dla rolkarzy – Tom trzeci: od wschodniej Słowacji po Alpy

Chcesz być na bieżąco i mieć kontakt z innymi rolkarzami? Dołącz do grup na Facebooku:

A poniżej – pełna lista wszystkich grup rolkarskich:

Grupy rolkarskie na Facebooku z całej Polski i z Europy [LISTA] – Port Europa
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *